Loading…

Familja Rugova me Thaçin e Veselin

  • 26/04/2017 | 21:38

Familja Rugova me Thaçin e Veselin

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, bashkë me Kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselin janë parë bashkë me djalin e ish presidentit Ibrahim Rugova si dhe anëtarë të tjerë të familjes Rugova, në një ndejë përshëndetse.


Kjo shihet në disa fotografi, ku përveç djalit të ish- presidentit Mendim Rugova, në foto është edhe reja e tij, Blerina Kllokoqi Rugova si dhe vajza, Teuta Rugova.

Liderët morën pjesë në organizimin që u bë për nder të ditëlindjes së 91-të të Mbretëreshës Elizabeta, pritje e organizuar nga Ambasada e Mbretërisë së Bashkuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë