Loading…

Familja që la pas Oliver Ivanovic

  • 16/01/2018 | 12:13

Familja që la pas Oliver Ivanovic

Milena Ivanoviç, gruaja e Oliver Ivanoviçit, e ka përjetuar rëndë humbjen e bashkëshortit.


Ajo sot është alivanosur në spital, kur kishte marrë lajmin për humbjen e bashkëshortit.

I ndjeri ishte i martuar me Milenën dhe ishte baba i tre djemve.

Kjo është familja që la pas Oliver Ivanoviç:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë