Loading…

Familja me 13 anëtarë, jeton pa kulm mbi kokë (Video)

  • 09/07/2017 | 21:05

Familja me 13 anëtarë, jeton pa kulm mbi kokë (Video)

13 anëtarët e familjes Menxhiqi  ka vite që po jetojnë në një objekt që më parë ishte mishtore.


Madje tani pronari i saj ua kërkoi edhe lirimin e këtij objekti.

Familja që ka të ardhura vetëm nga asistenca sociale vite me parë nisi ndërtimin e një shtëpie por para për përfundimin e saj nuk po ka.

Për më shumë, mund të ndiqni videon e mëposhtme, ku flasin vetë familjarët:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë