Loading…

Familja Mbretërore përsëri bashkë: A po kthehet Harry

  • 18/01/2022 | 18:36

Familja Mbretërore përsëri bashkë: A po kthehet Harry

Burime pranë familjes mbretërore thonë se Princi Charles ka bërë disa video thirrje të këndshme me djalin e tij Harry, gruan e tij Meghan dhe fëmijët e tyre muajt e fundit, transmeton Gazeta Metro.


Princi i Uellsit ka shprehur dëshirën e madhe për të kaluar kohë me nipërit e mbesat, pasi prej kohësh nuk e ka parë Archien dhe nuk e ka takuar asnjëherë vajzën e djalit të tij Harryt, Lilibette Diana, e cila ka lindur në qershor.

Plani i Charles mund të mos funksionojë sepse Harry tha se kthimi do të ishte shumë i rrezikshëm dhe i pasigurt. Përkatësisht, Harry pretendon se nuk mund të kthehet në shtëpi pas largimit nga familja mbretërore sepse me vendim i është hequr e drejta për mbrojtje personale.

Ndryshe, sipas lajmeve të fundit thuhet se Harry ka filluar edhe një procedurë gjyqësore ndaj shtetit që ia hoqi mbrojtjen./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë