Loading…

Familja e rrah ish-dhëndrrin pasi kreu takimin me vajzën, pamje nga sulmi ndaj 26-vjeçarit në Vushtrri

  • 27/01/2023 | 12:54

Familja e rrah ish-dhëndrrin pasi kreu takimin me vajzën, pamje nga sulmi ndaj 26-vjeçarit në Vushtrri

Dje në media për një konflikt mes disa qytetarëve në qytetin e Vushtrrisë, ku një grua bashkë me djalin e saj dyshohet se kanë sulmuar dhe kanë kërcënuar ish dhëndrin e tyre. Në Polici u shoqëruan dy të dyshuarit, mirëpo në ndalim policor ka përfunduar vetëm i riu.


Burimet e Gazetës Sinjali brenda Prokurorisë kanë bërë me dije se të dyshuarit janë Ajshe Krasniqi dhe Besnik Krasniqi.

43-vjeçarja që dyshohet se sulmoi me çantë dore ish dhëndrin e saj, është liruar në procedurë të rregullt, ndërsa i biri, Besniku, është dërguar në mbajtje.

Nëna me gjithë djalë kërcënojnë dhe sulmojnë ish-dhëndrin në Vushtrri, e bëjnë për spital

Ndërkohë, sinjalizuesit e Gazetës kanë dërguar pamje të sulmit që ndodhi në afërsi të Qendrës për Punë Sociale në Vushtrri, ku viktima kishte shkuar që të takohet me vajzën e tij nga martesa me ish gruan e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë