Loading…

12 fakte interesante për njerëzit duke u bazuar në shenja të horoskopit

  • 18/05/2017 | 16:59

12 fakte interesante për njerëzit duke u bazuar në shenja të horoskopit

Më poshtë mund t’i lexoni disa fakte inetersante për secilën shenjë të horoskopit:

1.Dashi:
Flasin gjithmonë me zë të lartë.
2. Demi
Nuk dëgjojnë asnjëherë mendimin e të tjerëve, të bindur se kanë gjithmonë të drejtë.
3.Binjakët
Nuk u lënë rradhë të tjrëve të flasin.
4. Gaforrja
E teprojnë gjithmonë me reagimet e tyre.
5.Luani
Hiqen sikur janë mirë , edhe nëse janë të mërzitur me dikë.
6.Virgjeresha
Analizojnë gjithçka hollësisht.
7.Peshorja
Mezi e marrin një vendim pasi e mendojnë e stërmundojnë.
8. Akrepi
Nuk i besojnë askujt, derisa t’u mbushet mendja se ia vlen.
9.Shigjetari
I thonë gjërat ashtu siç janë.
10.Bricijapi:
Janë gjithmonë ironik, aq sa të tjerët nuk i kuptojnë nëse po tallen apo flasin seriozisht.
11. Ujori
Humbasin në mendimet e tyre gjatë një bisede, aq sa nuk e kujtojnë me se përse po diskutohej
12.Peshqit
Flenë kudo që munden (Si arrijnë ta bëjnë këtë ? Është vërtet impresionuese)!/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë