Loading…

Facebook’u në kaos

  • 13/01/2017 | 18:48

Facebook’u në kaos

Rrjeti social Facebook është duke përjetuar probleme.


Faqet dhe grupet në Facebook kanë pësuar një rënie të pashpjegueshme nga sistemi.

Përdorues të shumtë të rrjetit social Twitter janë duke raportuar mbi këtë problem nën hashtagun #facebookdown.

Ky problem ka prekur edhe profilet e njerëzve, ku përveç emrit dhe fotos së profilit, e gjithë faqja po del e zbrazur.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë