Loading…

Facebook dhe Instagram bien nga sistemi

  • 03/09/2018 | 23:30

Facebook dhe Instagram bien nga sistemi

Dy prej rrjeteve më të mëdha sociale në botë, Facebook dhe Instagram, kanë rënë nga sistemi mbrëmjen e së hënës.


Përdorues të shumtë kanë raportuar probleme me kyçjen në faqen e Facebookut apo në postime.

“Facebooku ka rënë për shkak të mirëmbajtjes tani, por ju do të jeni në gjendje të ktheheni për pak minuta”, shkruan në sqarimin e Facebookut kur njerëzit provojnë të kyçen në të.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë