Loading…

Evropa e mbuluar nga bora (Foto)

  • 10/01/2017 | 23:16

Evropa e mbuluar nga bora (Foto)

Reshjet e ditëve të fundit të borës i kanë dhënë një pamje tjetër Europës. Bora ka mbuluar një pjesë të tokës duke e bërë të duket shumë bukur atë.


Ja disa fotografi nga vende të ndryshme në Evropë kur bora e ka pushtuar atë, dhe e po i jep pamje mahnitëse qyteteve evropiane.

1484048087_debioraa1
Një park i mbuluar me dëborë në Stamboll

1484048131_debioraa2Danubi i ngrirë në Szentendre, Hungari

15941049_346877389031258_4015102988262725206_nPamje nga sheshi në Mitrovicë

1484051255_ngricatNë Tiranë

1484048402_deboraaaaa1Praga

1484048022_debioraaNjë mjellmë e mbuluar me akull në Danub në Beograd

1484047885_deboraaaaaKështjella Neushwanstein në Gjermani

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë