Loading…

Eskalon protesta e PSD’së, konfrontohen porotestuesit dhe policia para Qeverisë

  • 29/01/2022 | 14:27

Eskalon protesta e PSD’së, konfrontohen porotestuesit dhe policia para Qeverisë

Ka eksaluar protesta e PSD’së para Qeverisë së Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Po protestohet kundër shtrejtimit të rrymës.

Në protestë është një numër i relativisht i madh i qytetarëve. /gazetametro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë