Loading…

Eskalon Nexhmedin Spahiu, drenicakët i quan haxhiqamilë

  • 09/09/2018 | 18:05

Eskalon Nexhmedin Spahiu, drenicakët i quan haxhiqamilë

Nexhmedin Spahiu nuk po din të ndalet me deklaratat e tij interesante nga llogaria e tij personale në facebook.

Këtë herë ai është ndalur ta komentojë vizitën e Vucicit në Kosovë dhe bllokimin e rrugës që ju është bërë nga qytetarët e Skenderajit, shkruan gazetametro.net.

Spahiu i ka quajtur drenicakët që e bllokuan rrugën me emrin ‘haxhiqamilë’.

Ja reagimi i plotë i tij:

Paraqitën Haxhiqamilët e Kosovës. Për ta nuk qenka problem që Vuçiqi vjen në Gazivodë por problem kur ai vjen në Drenicë!?. Po të ishin patriota tamam ata do t’ia zinin rrugën Vuçiqit në kufi të vendit e jo në hyrje të Drenicës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë