Loading…

Është vetëm 13-javëshe dhe i thotë të ëmës “të dua” (Video)

  • 30/05/2017 | 12:41

Është vetëm 13-javëshe dhe i thotë të ëmës “të dua” (Video)

Me një gëzim tepër të madh prindërit e rinj  treguan habinë e tyre pas filmimit të vajzës së tyre 13-javëshe që shfaqet duke thënë ‘të dua’.

Vudeoja e  nënës së re Claire Reid, 28-vjeçare nga Skocia, me vajzën e saj Ellie, tregon se si vajza është duke e vështruar atë.

Klipi tregon se si Claire është e habitur kur vajza e saj i thotë asaj të dua.

“Oh Zot! “. Isha aq i tronditur. “Mund të shihni se po përpiqet të kopjojë atë që thotë Claire dhe ia del në mënyrë të qartë, shprehet e ëma e vajzës.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë