Loading…

Ermal Panduri: Ministri i Shëndetësisë ka dhënë dorëheqje

  • 06/10/2022 | 16:04

Ermal Panduri: Ministri i Shëndetësisë ka dhënë dorëheqje

Gazetari Ermal Panduri me një shkrim në Facebook, ka thënë se Ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi ka dhënë dorëheqje, shkruan Gazeta Metro.


Panduri në këtë shkrim në Facebook, ka shkruar shkurt duke njoftuar për dorëheqjen e tij.

“Ministri i Shendetesise ka dhene doreheqje!”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që Rifat Latifi është kritikuar shumë nga shoqëria civile dhe partitë opozitare për mos punën e tij.

Ai njihet si ministër i udhëtimeve, pasi që këtë mandat ai ka bërë dhjetëra udhëtime jashtë shtetit.

Ende nuk ka diçka zyrtare sa i përket dorëheqjes së tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë