Loading…

Ermal Fejzullahu në hall, ka një kërkesë nga fansat

  • 09/02/2022 | 12:06

Ermal Fejzullahu në hall, ka një kërkesë nga fansat

Këngëtari Ermal Fejzullahu do të nisë punën për një projekt të ri muzikor.


Lidhur me projektin e ri që do të sjellë, Ermali ka bërë një kërkesë për fansat e muzikës së tij.

Në Instagram, këngëtari ka kërkuar nga ndjekësit, të tregojnë se çfarë kënge duhet të sjellë dhe se me kë të bëjë bashkëpunim.

Këngëtari do t’i rithehet punës, pas disa ditëve pushimi. Ai dhe bashkëshortja e tij, Ariana, shijuan pushimet në Maldive.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i Ermal Fejzullahut mbetet bashkëpunimi me Yll Limanin. Kënga “As 1 minut”, e publikuar më 25 nëntor të vitit të kaluar, deri tani ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë