Loading…

Erion Veliaj shpërndan talljen epike që po i bëhet Djokovicit

  • 06/01/2022 | 11:01

Erion Veliaj shpërndan talljen epike që po i bëhet Djokovicit

Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj, ka shpërndarë një tallje epike që po i bëhet Djokovicit, shkruan Gazeta Metro.


“Si duket Novaxx Djokovic e mori talljen e përkryer”, ka shkruar Veliaj.

Kujtojmë se numrit një në tenis, Novak Djokovicit, autoritetet e australisë ia kanë ndaluar hyrjen pasi nuk po përmbush rregullat anti COVID atje, dhe i kanë kërkuar që të kthehet në Serbi.

Këtu keni statusin e Erion Veliajt për Djokovicin.

 

Djokovic ka angazhuar ekipin e tij juridik për ta kundërshtuar vendimin. Në këtë debat është përfshirë edhe Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vucic, si dhe një numër i madh i personaliteteve sportive. / gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë