Loading…

Era në bikine para pasqyre, ‘çmend’ ndjekësit

  • 25/05/2022 | 15:26

Era në bikine para pasqyre, ‘çmend’ ndjekësit

Era Istrefi ka publikuar një foto të re në Insta Story.


Ajo shihet para pasqyre derisa ka veshur bikine.

Vëmendje marrin format perfekte trupore si të ishte modele.

Ajo po shënon edhe suksese me këngët e saj të reja që po pëlqehen shumë./Infokosova/

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë