Loading…

Era Istrefi ‘trazon’ rrjetin, i lë pak vend imagjinatës

  • 13/08/2022 | 18:13

Era Istrefi ‘trazon’ rrjetin, i lë pak vend imagjinatës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është shfaqur tejet provokuese në rrjetet sociale.


Përmes disa fotografive të postuara në rrjetet sociale, Era dukej mjaft tërheqëse dhe nuk i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

Fotografitë ishin filmuar në prapaskenat e një koncerti.

Kujtojmë se ajo ka qenë tejet aktive këtë verë. Era ka publikuar dy projekte muzikore shumë të suksesshme, “Bebe” dhe “TKRKT”, të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku vendor.

Përgjatë gjithë sezonit veror, për Istrefin nuk munguan edhe koncertet e mbrëmjet muzikore të shumta.

Shumë prej paraqitjeve të saj nëpër koncerte, Era nuk heziton t’i postoj në Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë