Loading…

Era Istrefi në të brendshme, vë në pah linjat trupore

  • 25/05/2022 | 22:27

Era Istrefi në të brendshme, vë në pah linjat trupore

Këngëtarja Era Istrefi kohëve të fundit është më aktive në rrjetet sociale. Ajo ka sjellë projekte të reja muzikore, “Bebe” dhe “TKRKT”.


Era në Instagramin e saj  është paraqitur me një pozë atraktive para pasqyrës në të cilën tregon asetet e saj.

E veshur vetëm me të brendshme, Era dukej tejet joshëse duke treguar barkun e sheshtë.

27 – vjeçarja ka kohë që ka paralajmëruar këngë të reja, pasi shpeshherë është parë në studio muzikore. Ajo ka ka paralajmëruar se që nga rikthimi i saj, do të vazhdojë të mos ndalet, duke qenë aktive vazhdimisht për fansat e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë