Loading…

Era Istrefi dhe Don Xhoni bashkojnë forcat për një bashkëpunim, publikojnë pamje nga klipi

  • 26/09/2022 | 21:12

Era Istrefi dhe Don Xhoni bashkojnë forcat për një bashkëpunim, publikojnë pamje nga klipi

Një bashkëpunim shumë interesant duket se është gati të publikohet në pak ditë.


Këngëtarja e njohur shqiptare,  Era Istrefi, ka bashkuar forcat me reperin Don Xhon për një këngë të përbashkët.

Dyshja kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale disa fotografi të përbashkëta nga xhirimet e klipit, të cilat janë kryer këto ditë.

“Ne vendosëm ndjenjat e vjeshtës, shihemi të enjten në 23:59”, kanë shkruar Era dhe Don Xhon në mbishkrimin e fotografive.

Si njëri si tjetri kanë qenë shumë aktive gjatë verës me projekte të ndryshme muzikore dhe performanca në klube nate të ndryshme në trevat shqiptare.

Bashkimi i forcave për të bërë këtë bashkëpunim interesant, është pritur mirë nga fansat e të dy palëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë