Loading…

Epike: Futbollisti i Ballkanit ia fut frikën në palcë shokut të skuadrës

  • 27/01/2022 | 10:36

Epike: Futbollisti i Ballkanit ia fut frikën në palcë shokut të skuadrës

Futbollisti i Ballkanit të Suharekës, Mevlan Zeka, ia ka futur frikën në palcë shokut të skuadrës, Kushtrim Gashi, shkruan Gazeta Metro.


Klubi suharekas është duke zhvilluar përgatitjet para fillimit të sezonit pranveror në Antalya të Turqisë.

Në hotelin ku po qëndrojnë, sulmuesi Mevlan Zeka, është tallur me shokun e skuadrës së tij, Kushtrim Gashi. Për Zekën kjo ishte tallje, por për Gashin ishte një moment mjaft i sikletshëm dhe frike.

Zeka ishte mbuluar me një çarçaf të bardhë dhe i del përpara në rrugë Gashit, duke e frikësuar.

Më poshtë keni videon e publikuar nga futbollisti. /gazetametro.net

@mevlanzeka #fyp #viral #sadmoment ♬ original sound – Mevlan Zeka

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë