Loading…

Enver Idrizi tregon se si e kishte rrahur dy herë Chuck Norrisin, flet edhe për historitë me Bruce Lee e Van Damme

  • 07/12/2022 | 23:52

Enver Idrizi tregon se si e kishte rrahur dy herë Chuck Norrisin, flet edhe për historitë me Bruce Lee e Van Damme

Ish-karateisti i njohur kosovar, Enver Idrizi ka qenë i ftuar në emisionin sportiv “Favorit” në Televizionin T7.


Idrizi është ish-kampion i botës në karate.

Në T7 ai tregoi se si e kishte rrahur dy herë Chuck Norrisin, teksa foli edhe për historitë me Bruce Lee e Van Damme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë