Loading…

Enver Hoxhaj reagon për ngjarjen në Pejë: I tronditur dhe i pafjalë

  • 08/09/2021 | 23:22

Enver Hoxhaj reagon për ngjarjen në Pejë: I tronditur dhe i pafjalë

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj, ka reaguar për ngjarjen tragjike në Pejë, ku dy anëtarë të kësaj partie, kanë humbur jetën, shkruan Gazeta Metro.


Në mbrëmjen e sotme në Pejë ka ndodhur një ngjarje tragjike, ku Astrit Ademaj dhe Blerand Kadrijaj kanë mbetur pa shenja jete.

Për këtë ka reaguar edhe Enver Hoxhaj i cili ka thënë se është i tronditur nga kjo ngjarje.

“I tronditur dhe i pafjalë për v dekjen e Astritit dhe Blerandit. Në këto momente shumë të rënda, shpreh ngushllimet më të sinqerta familjes Ademaj dhe Kadrijaj”, ka shkruar Hoxhaj. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë