Loading…

Enrique përgënjeshtron mediat spanjolle: Këtu është vend fantastik

  • 07/09/2021 | 18:55

Enrique përgënjeshtron mediat spanjolle: Këtu është vend fantastik

Trajneri i Spanjës Luis Enrique ka përgënjeshtruar mediat spanjolle që gjatë ditës raportuan se skuadrën po e pret një atmosferë jo miqësore në Kosovë.

Që në hyrje të konferencës Enrique deklaroi se në Kosovë kanë gjetur një atmosferë fantastike me njerëz shumë të mirë që i kanë pritur shumë ngrohtësisht.

Ai po ashtu shtoi se kanë ardhur në Kosovë për të luajtur futboll dhe jo për të bërë politikë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë