Loading…

Enis Bardhi në formacionin e më të mirëve në Kupën e Botës

  • 18/11/2021 | 11:26

Enis Bardhi në formacionin e më të mirëve në Kupën e Botës

Këtë të enjte është bërë publik formacioni me 11-shën më të mirë në kuadër të kualifikimeve të Kupës së Botës “Katar 2022”.


Në këtë formacion bën pjesë edhe futbollisti shqiptar me nënshtetësi maqedonase, Enis Bardhi.

Bardhi në këtë formacion ka notën 7.82.

Formacioni i plotë me më të mirët:

Buchel, Cancelo, Maguire, Van Dijk, Maehle, Berghuis, Tadic, Bardhi, Depay, Kane e Lewandowski.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë