Loading…

Enis Bardhi drejt transferimit në kampionatin turk

  • 10/08/2022 | 19:33

Enis Bardhi drejt transferimit në kampionatin turk

Enis Bardhi do të vesh fanellën e skuadrës së Trabzonsporit. Lajmin e ka konfirmuar e përditshmja spanjolle “Marca”, e cila raporton se është arritur marrëveshja mes palëve  për një marrëveshje 3 vjeçare.


Ndonëse Olimpiakosi, plot dy javë ishte në negociata me Levanten për transferimin e Bardhit dhe në momentin e fundit garës i është bashkuar edhe Elche spanjolle, në fund reprezentuesi i Maqedonisë u largua për në Turqi dhe në klubin që këtë verë ishte afër që të merrte Ezgjan Alioskin.

Përveç tre milionë eurove për transferim, Levante do të marrë edhe një bonus për këtë transferim dhe tashmë pritet që Bardi të vijë në klubin e ri për ekzaminimet mjekësore dhe të nënshkruajë kontratën sa më shpejt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë