Loading…

‘Engjujt e Çarlit’ rikthehen në 2019’tën

  • 28/05/2017 | 22:35

‘Engjujt e Çarlit’ rikthehen në 2019’tën

Sony Pictures ka konfirmuar se njëri nga filmat e 2019 do të jetë “Engjujt e Çarlit” i cili parashikohet të shfaq premierën verën e po atij viti.


Filmi atë vit do të mbush edhe 19 vjetorin që për herë të parë aktoret janë shfaqur si “Engjujt e Çarlit” me aksion – komedinë që ne vitin 2000 ka fituar 264 milionë dollarë.

As vazhdimi i këtij filmi “Charlie`s Angels: Full Throttle” nuk ka shkuar keq.

Në 2003 ata fituan 259 milionë dollar, shkruan gazetametro.net

Tani për tani nuk dihet se a do të jenë të njejtat aktore, apo do të ndryshojnë.

Edhe pse kemi kohë edhe dy vite, besoj që të gjithë po e pritni me padurim paraqitjen e rradhës te “ Engjujve”. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë