Loading…

Ende pa nisur dështon seanca e jashtëzakonshme e opozitës

  • 04/12/2018 | 16:48

Ende pa nisur dështon seanca e jashtëzakonshme e opozitës

Ka dështuar seanca e jashtëzakonshme e opozitës për dështimin e liberalizimit të vizave.


Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se LDK-ja ka dërguar një letër me sqarimin se dy nga 42 deputetët nënshkrues të kësaj seance nuk janë prezentë.

Veseli ka thirrur një mbledhje të Kryesisë së Kuvendit për të caktuar datën e re për mbajtjen e kësaj seance të jashtëzakonshme.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë