Loading…

Ende pa filluar mirë pjesa e dytë, Elbasan Rashani shënon golin e tretë për Kosovën

  • 27/09/2022 | 21:55

Ende pa filluar mirë pjesa e dytë, Elbasan Rashani shënon golin e tretë për Kosovën

Kosova veç ka siguruar fitoren sonte me golin e tretë pak sekonda pas fillimit të pjesës së dytë, shkruan Gazeta Metro.


Kombëtarja jonë e mbylli pjesën e parë me rezultat 2-0 por kjo s’i ndaloi ‘Dardanët’ që të kthehen furishëm në 45-minutëshin e dytë.

Elbasan Rashani shfrytëzoi një mundësi të artë për të thelluar avantazhin ndaj kundërshtarit.

Kosova me këtë fitore e mbyll kampanjën në Nations League me 9 pikë, 3 fitore e 3 humbje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë