Loading…

Enca publikon fotografi kur ishte vetëm 12 vjeç, ja si dukej

  • 28/06/2022 | 23:16

Enca publikon fotografi kur ishte vetëm 12 vjeç, ja si dukej

Enca Haxhiu është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në media me postimet e saj.


Ajo nuk heziton aspak të shfaq linjat e saj trupore e veshur në bikini, nga pushimet e saj të shpeshta.

Por a mund ta imagjinoni dot se si duket Enca si 12-vjeçare.

Sot ajo është bërë nostalgjike teksa ka publikuar një foto të tillë.

Këngëtarja duket tejet ndryshe nga këngëtarja që është sot.

“Jam kënaqur qysh kur isha 12”, ka shkruar këngëtarja teksa ishte e veshur në bikini.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë