Loading…

Enca publikon foto pa grim nga shtrati, mahnit me bukurinë natyrale

  • 30/09/2020 | 11:23

Enca publikon foto pa grim nga shtrati, mahnit me bukurinë natyrale

Enca u tregon ndjekësve të saj fytyrën e mëngjesit duke u shfaqur krejtësisht natyrale.


Një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare Enca Haxhia është shumë aktive në Instagram duke postuar shpeshherë imazhe provokuese për fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Këtë herë ajo ka publikuar një fotografi më ndryshe se zakonisht, ku në ajo shfaqet pa grim fare ndërsa shkruan “Mirëmengjesi dashuriçka”.

Enca është shumë aktive edhe në skenën muzikore, duke mos lënë anash as bashkëpunimet e shumta.

Projekti i saj i fundit muzikor u lansua disa muaj më parë në bashkëpunim me Don Xhonin, këngës ata i bashkëngjitën edhe klipin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë