Loading…

Enca paraqitet me fustan të shkurtër, kjo gjë mori vëmendje

  • 27/05/2021 | 21:27

Enca paraqitet me fustan të shkurtër, kjo gjë mori vëmendje

Enca “ngacmoi” ndjekësit me foton e fundit, ku shfaqet me fustan të shkurtër.


Enca Haxhia po sjell imazhe të shumta nga pushimet që po i bën gjatë kësaj kohe në vende të ndryshme të bregdetit shqiptar.

Këngëtarja, së fundi publikoi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me fustan rozë, teksa thekson se është pa grim. Por, e gjithë vëmendja e ndjekësve ishte tek mënyra se si pozoi ajo, duke provokuar me këmbët, në fustanin që ia vinte në pah ato.

Po ashtu, dekolteja e hapur ia zbuloi gjoksin asaj, teksa kishte lënë flokët të lëshuara në kraharor.

Sa i përket projekteve muzikore, “Nashta” mbetet kënga e fundit e Encës, të cilën e shoqëroi edhe me klip.

Ajo pritet që shumë shpejt të rikthehet edhe me një projekt të ri, por ende nuk ka dhënë detaje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë