Loading…

Enca lë pas problemet me drejtësinë, nis pushimet luksoze, ka një mesazh

  • 30/09/2023 | 22:01

Enca lë pas problemet me drejtësinë, nis pushimet luksoze, ka një mesazh

Këngëtarja Enca Haxhia qëndroi dy ditë e arrestur për 5 vazo me kanabis që policia i zbuloi në ballkonin e shtëpisë së saj dhe më pas u lirua.


Por tani që është e lirë dhe pas disa ditëve qetësie është rikthyer me postimet e saj bombastike në Instagram.

Enca ka postuar një foto nga pushimet ku shfaqet si gjithmonë në super formë dhe jep një mesazh. “E bekuar”, shkruan ajo krah postimit.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë