Loading…

Emri i shkakton telashe, e ka të njejtë me Azem Sylën (Video)

  • 18/02/2017 | 21:51

Emri i shkakton telashe, e ka të njejtë me Azem Sylën (Video)

Plakut 75-vjeçar nga fshati Ticë i Skenderajt, tani e një kohë të gjatë emri i ka sjell vetëm telashe.


Quhet Azem Syla.

Kudo në institucione ai ngatërrohet me ish-deputetin Azem Syla, ish- shefin e Shtabit të Përgjithshëm të UCK-së, e që tash mbahet prapa grilave.

Azemi nga Tica thotë se si pasojë e emrit të njëjtë me atë të “Dajës” është akuzuar edhe për posedim të pesë banesave.

Ky nuk është i vetmi problem me të cilin është ballafaquar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë