Loading…

Empoli e cakton çmimin e Bajramit, ja sa kushton

  • 06/01/2022 | 11:13

Empoli e cakton çmimin e Bajramit, ja sa kushton

Lojtari shqiptarë Nedim Bajrami është kthyer në lojtarin e preferuar të disa skuadrave në Seria A e Empoli ia ka caktuar edhe shumën që duhet paguar për të.


Plotë 1 milion euro Empoli do ti kërkojë për Sassuolo dhe Cagliari janë dy nga ekipet të cilat kërkojnë të përfitojnë shërbimet e Bajramit.

Paraqitjet e tij me skuadrën e Empolit kanë rënë në sytë e drejtuesve  të skuadrave italianë, të cilat kanë shprehur hapur edhe pëlqimin që kanë për futbollistin e kombëtares shqiptare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë