Loading…

‘Emoji’ më i mirë kur i shkruani dikujt për herë të parë

  • 08/02/2018 | 20:21

‘Emoji’ më i mirë kur i shkruani dikujt për herë të parë

Njerëzit në të shumtën e rasteve janë të prirur të gabojnë kur i flasin dikujt për herë të parë.


Madje ata nuk dinë se as çfarë të shkruajnë.

Por tani sipas të gjitha studimeve dihet se cili është ’emoji’ më i mirë për të përdorur kur dëshironi t’i shkruani dikujt për herë të parë.

Madje janë disa emoji që përdoren më shumë nga femrat teksa disa të tjerë janë më të përdorur nga meshkujt.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë