Loading…

Emocionuese: Hysni Gucati shkon në shtëpi dhe përqafon nipat e tij pas një kohe të gjatë

  • 12/05/2022 | 20:01

Emocionuese: Hysni Gucati shkon në shtëpi dhe përqafon nipat e tij pas një kohe të gjatë

Ish-kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati është takuar sot me nipat e tij në shtëpi, derisa ka qenë për vizitë të shkurtë në Kosovë, shkruan Gazeta Metro.


Hysni Gucati sot ka qenë në Kosovë, ku në Spitalin e Mitrovicës ka vizituar babain e tij të sëmurë.

Ai ka qenë i shoqëruar nga veturat zyrtare të EULEX’it.

Mirëpo Gucati është parë edhe në shtëpinë e tij sot, derisa është xhiruar duke u përqafuar edhe me nipat e tij.

Hysni Gucati bashkë me Nasim Hardinajn ishin arrestuar më 25 shtator të vitit 2020 në Prishtinë, e të njëjtit janë transferuar në objektin e paraburgimit në kuadër të Dhomave të Specializuara të Kosovës, më 25 dhe 26 shtator të këtij viti./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë