Loading…

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të trete, zbulohet emri i djalit

  • 14/09/2021 | 20:21

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të trete, zbulohet emri i djalit

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj është bërë nënë për të tretën herë, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e mirë e ka bërë publike vet modelja në rrjetin social Instagram. Ajo postoi një fotografi me djalin dhe nuk kishte se si të mos e zbulonte edhe emrin e të voglit.

Sha Yosed Nazarian, mbanë emrin njëri nga tragjikimtarët e biznesmenit të njohur, burrit të Eminës, Sam Nazarian.

Urime të shumta kanë vërshuar në postimin e modeles.

Pak orë para lindjes modelja ka ndarë me fansat se në ndihmë në dhomën e lindjes kanë qenë motra e saj dhe sigurish burri./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]t
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë