Loading…

Elshani tregon se çfarë i tha lojtarëve para ndeshjes

  • 28/11/2021 | 20:33

Elshani tregon se çfarë i tha lojtarëve para ndeshjes

Feronikeli ka pësuar humbjen e tetë me radhë dhe të 12-të këtë sezon në Superligë. Ekipi nga Drenasi është mposhtur në shtëpi 0:1 nga Ballkani, në kuadër të javës së 16-të në Superligë.


Trajneri i Feronikelit, Faruk Elshani pas ndeshjes ka treguar edhe taktikën që ka provuar ndaj portokallinjëve, por që në fund nuk realizoj e suksesshme. Ai gjithashtu i ka uruar fitoren ekipit mysafir, , shkruan Sheshi.info

“Kam komunikuar të futbollistët të sulmojmë me shumë, por që nuk arritëm të realizojmë golin. Ballkanit i uroj fitoren. Ne vazhdojmë tutje”, tha Elshani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë