Loading…

Ellen DeGeneres 20 çmime në ‘People’s Choice Awards’

  • 19/01/2017 | 12:41

Ellen DeGeneres 20 çmime në ‘People’s Choice Awards’

Ellen DeGeneres bënë histori në “People’s Choice Awards”, në Los Angeles, duke rrëmbyer 20 çmime


DeGeneres u vlerësua si drejtuesja më e pëlqyer e një programi ditor, si zëri më i mirë në një film të animuar, poashtu edhe për bashkëpunimin më të pëlqyer komik, për një total prej 20 çmimesh që nga viti 1995.

Producentja amerikane, e cila njëkohësisht është komediane, shkrimtare, aktore, prezantuese emisoni ka bërë histori në “People’s Choice Award” në Los Angeles duke u bërë kështu protagoniste që ka thyer rekord të çmimeve.  /gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë