Loading…

Elita Rudi shfaqet provokuese në fustan të zi

  • 24/06/2022 | 20:06

Elita Rudi shfaqet provokuese në fustan të zi

Elita Rudin, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.


Ajo më shumë i është përkushtuar lërritjes së dy fëmijëve, të vajzës Botës dhe djalit, Zëri.

Prezantuesja gjakovare ka premtuar fansave të saj se shpejtë do të kthehet ekraneve televizive. Ani pse është nënë e dy fëmijëve, ajo ka një trup shumë të tonifikuar.

Këtë e ka dëshmuar në foton e fundit, ku trupin e saj në formë e ka treguar në veshje shumë provokative. Ajo do ta lë pa fjalë burrin e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë