Loading…

Elita Rudi e nis ditën në palestër

  • 30/07/2021 | 11:30

Elita Rudi e nis ditën në palestër

Moderatorja ka nisur palestrën.


Dhe, Elita Rudi po ndan edhe postime në rrjete sociale derisa po shfaqet e veshur në veshje sportive, shkruan lajmi.net.

Edhe sot ajo ka treguar se ka nis ditën me ushtrime teksa ka publikuar një video në storien e saj në Instagram.

Elita, shihet me një person tjetër pranë saj dhe sigurisht se është trajnerja personale.

Kujtomë se, Elita Rudi ka kohë që është shkëputur nga televizioni duke iu përkushtuar familjes e cila edhe është bërë nënë për herë të dytë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë