Loading…

Elita Rudi duket e mahnitshme në një nga paraqitjet e fundit me fustan dypjesësh e syze

  • 18/05/2022 | 08:18

Elita Rudi duket e mahnitshme në një nga paraqitjet e fundit me fustan dypjesësh e syze

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, po ashtu ka qenë e pranishme në mesin e shumë emrave të njohur në eventin e të hënës të sfilatës së Valdrin Sahitit.


Si shumë nga yjet e tjerë, prezantuesja u kujdes për çdo detaj që të dukej unike dhe me shumë stil.

Ajo zgjodhi një fustan dypjesësh të zi dhe një palë syze gjithashtu të zeza, të cilat e bënë të dukej në formë të mahnitshme.

Të shumta ndërkohë kanë qenë komplimentet që mori në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Zeshkania mes tjerash përzgjodhi edhe një tjetër fustan që ia vinte në pah linjat e bujshme trupore.

Elita duhet theksuar që viteve të fundit ka qenë më pasive në ekran për shkak se ka qenë më e fokusuar në familje e jetë private.

Ajo ka nisur punën prej disa muajsh për një projekt të ri televiziv.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë