Loading…

Elektrizohet protesta, brohoritet: Poshtë Qeveria e matrapazave

  • 29/01/2022 | 14:05

Elektrizohet protesta, brohoritet: Poshtë Qeveria e matrapazave

Ka fillur protesta e Partisë Social Demokrate (PSD) kundër shtrenjtimit të rrymës, transmeton Gazeta Metro.


Aty është vërejtur një numër i madh i protestuesve.

Protestuesit kanë brohoritur “rrenci, rrenci, rrenci”, duke iu referuar kryeministrit Kurti.

Një pjesëmarrës ndërkaq është shprehur shumë i revoltuar me shtrenjtimin e rrymës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë