Loading…

Elefantit i mërzitet cirku, del në rrugë (Video)

  • 11/05/2017 | 10:34

Elefantit i mërzitet cirku, del në rrugë (Video)

Njerëzit nuk mund tu besonin syve kur në rrugë panë një elefant që kishte ikur nga cirku.


Cirku po mbahej në Francë dhe sipas zyrtarëve të cirkut ishin disa vizitorë me “qëllime të kqinja” që   e kanë lënë kafshën që të dalë nga aty, dhe kështu t’i marrë rrugët, përcjell gaztametro.net

Elefanti kishte vetëm dy minuta kohë para se të stafi i cirkut ta gjente atë dhe ta kthente përsëri, mirëpo këta dy minuta ishin të mjaftueshëm për tu shkrepur disa fotografi të pabesueshme nga njerëzit që panë këtë gjë të rrallë në vendin e tyre.

Shefi i cirkut i zemëruar mohoi se elefanti ka ikur, duke këmbëngulur që ai “doli për një shëtitje”. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë