Loading…

Ekzekutim me vrasje: Familjarët gjejnë të vdekur në lokal prindin e tyre

  • 14/12/2019 | 14:48

Ekzekutim me vrasje: Familjarët gjejnë të vdekur në lokal prindin e tyre

Kanë qenë familjarët që e kanë gjetur të ekzekutuar 52 vjeçarin brenda në ambientet e lokalit të tij.

Dera e parme e lokalit ka qenë e mbyllur dhe policia shkencore do të përcaktohë kohën kur është kryer ekzekutimi I Enver Boriçit, informon gazetari i Ora News, Julian Kasapi.

Familjarët janë telefonuar policinë e cila ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të mbledhur provat.

Ende nuk kemi pistë zyrtare ku po hetohet por burimet bëjnë me dije se një nga pistat e hetimit është ajo e hakmarrjes së vjetër.

Enver Boriçi është babai i tre fëmijëve dhe më përpara ka kryer një dënim prej 3 vitesh e gjysmë.

Ne video raportimi i gazetarit ne edicionin e lajmeve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë