Loading…

Ekzekutim i dyfishtë, gjenden dy të vrarë në një makinë në Durrës (Video)

  • 25/04/2017 | 14:26

Ekzekutim i dyfishtë, gjenden dy të vrarë në një makinë në Durrës (Video)

Një vrasje e dyfishtë raportohet të ketë ndodhur në Sukth, pranë zonës së mbikalimit në autostradën Tiranë-Durrës


Nga raportimet e parë bëhet me dije se në një makinë në këtë zonë janë gjetur dy trupa të ekzekutuar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet të nxjerrë të dhënat zyrtare mbi shkaqet apo rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë