Loading…

Ekzaltohet Pacolli: Shkruan një mesazh interesant në Facebook në ora 2 të natës, por më pas e fshin

  • 29/03/2023 | 08:51

Ekzaltohet Pacolli: Shkruan një mesazh interesant në Facebook në ora 2 të natës, por më pas e fshin

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka shkruar mbrëmë një mesazh interesant në Facebook, në ora 02:47 të mëngjesit, shkruan Gazeta Metro.


Në një shkrim të gjatë ekzaltues, Pacolli nuk kuptohet edhe mjaft qartë se çfarë ka dashur të thotë, apo ndoshta është një gabim.

Ai ka shkruar për hoxhën, prostitutat, për plazh etj.

Pacolli madje ka përdorur edhe fjalor të papërshtatshëm por të modifikuar me pika.

Sot ky shkrim i Pacollit nuk ndodhet në Facebook të tij personal, nuk dihet nëse autori ka qenë pikërisht ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë