Loading…

Ekstradohet kosovari i dënuar me 4 vite burg për përdhunim

  • 25/10/2018 | 08:28

Ekstradohet kosovari i dënuar me 4 vite burg për përdhunim

Një shtetas kosovar, i cili ishte dënuar në Itali për disa vepra penale, është ekstraduar nga Interpol Tirana


Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet A. K., 42 vjeç, banues në Prizren, është dënuar me 4 vite e 8 muaj burg nga drejtësia italiane.

Mësohet se më 11. 09. 2018, ai u dënua nga Autoritetet Gjyqësore Itali për veprat penale “Dhuna në familje”, “Marrëdhënie seksuale me dhunë” dhe “Kanosja”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë