Loading…

Einxhel zbulon se çfarë i tha Donaldit ditën kur u fut në ‘Big Brother VIP’

  • 05/02/2022 | 22:20

Einxhel zbulon se çfarë i tha Donaldit ditën kur u fut në ‘Big Brother VIP’

Sherri i fortë që ndodhi këtë të martë gjatë spektaklit të “Big Brother VIP”, duket se po vijon të komentohet nga Donaldi dhe Einxhel. Kjo e fundit, gjatë një bisede që ka bërë mbrëmjen e sotme me Beniadën, e ka konsideruar aktorin fallso.


Sipas Einxhel, Donaldi po shtiret me njerëzit si një person që preket shumë.

“Unë e kam thënë për atë njeri që ai është fallso për gjërat që bën dhe që thotë. Ai po shtiret me njerëzit duke qenë ai personi që preket shumë se në jetën jashtë nuk më është dukur aspak ashtu. Kur kam hyrë këtu brenda i kam thënë që nuk e kam pritur që ti të jesh kaq emocional dhe kaq i ndjeshëm”, tha moderatorja.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë