Loading…

Einxhel ‘shkrihet’ nga puthjet e Dj Dagzit

  • 02/10/2022 | 18:39

Einxhel ‘shkrihet’ nga puthjet e Dj Dagzit

Çifti i njohur Einxhel dhe Dagz, janë në pritje të ëmbël.


Ata shfaqen vazhdimisht së bashku.

Në postimin e fundit Einxhel nuk heziton të ndaj momente mjaft intime me Dagzin.

Ai nuk ndalon me puthjet drejt saj, dhe ajo duket se i shijon mjaftë.

Duken shumë të lumtur pran njëri tjetrit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: in[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë